nebo nad hlavou.sk

Vznikol nový web, na ktorom by sa mali sústreďovať objektívne informácie ohľadne horských športov a pridružených oblastí.
Mal by sústreďovať linky na informácie dobré a užitočné pre všetkých, ktorí lezú, športujú, robia túry. Mali by sa tematicky týkať skôr praktických rád, upozornení, noviniek, návodov a iných vecí týkajucich sa zdravia a bezpečnosti na horách.
Forma je vymyslená tak, aby ste hocikto mohli pridať link webu alebo článku na webe, ktorý by mohol prispieť k zlepšeniu situácie: zbytočné omyly a chyby pri športe, zlý odhad počasia, terénu, podmienok, vlastných síl, atď.

Ak informácie na navrhovanej stránke nebudú subjektívne a zavádzajúce, link sa objaví medzi pridanými. Je totiž veľa článkov, ktorých autori sa dušujú že "takto je to správne" ale oficiálna verzia je iná (priklad s istenim osmou). Môže sa stať že niekto nebude súhlasiť s názorom iného, preto sa o rozhodovanie ktorý link sa pridá a ktorý nie, rozhodujú ľudia, ktorí v horách niečo zažili a môže sa stať, že niektorý link pre nekompetentnosť alebo neaktuálnosť zas vypadne.

link webu: www.nebonadhlavou.sk