otázky

FAQ (frequently asked questions) ak ste nenašli odpoveď na otázku, napíšte nám: mail@skialpkrizna.sk


1. Chcel by som sa uchádzať o členstvo vo vašom klube. Ako by som sa mohol stať členom? Máme spoločné záujmy.
Potrebujeme tieto údaje: adresu, č.OP, email.adresu, tel.č., najlepšie aj krvnú skupinu. Potom sa nakontaktuj na Miňa Cíglera t.č. 0905 434 215, jemu treba uhradiť 10 € členské na kalendárny rok a dostaneš klubový preukaz. Pokiaľ chceš byť členom aj James-u resp. Slovenskej skialpinistickej asociácie - SSA, tak to riešime individuálne - zaplatíš si členský poplatok v týchto organizáciách a náš klub ti vybaví preukazy.

2. Čo mám spraviť aby som si mohol spraviť to mailové konto @skialpkrizna.sk
Napíš akú chceš mať email.adresu (dačo@skialpkrizna.sk), heslo (emailový administrátor má vyrezaný jazyk) mala by ti prísť sprava od neho keď bude tvoj nový email aktívny. Na webmail sa dostaneš cez web www.skialpkrizna.sk v sekcii "pre členov". Ak by sa to hodilo, mať sťahovanie mailov priamo do OutlookExpresu (ako bývaju firemné emaily) daj vediet, pošle ti aj to.

3. Prosím, mohli by ste mi poslať prihlášku členstva v SKK
Prihláška do SkialpKlubu Krížna ako taká neexistuje - je to zbytočné, napíš email s vyplnenými údajmi popísanými v otázke 1 o členstve v klube na adresu klubu a budeme ťa kontaktovať.

4. Mam 49 rokov a skialpinizmu sa venujem rekreacne asi 6 rokov. Celkom rad by som bol v kontakte s nejakou skupinou ludi, ktora sa venuje skalpinizmu a podobnym aktivitam. Je vas klub urceny aj pre podobnu skupinu ludi ako som ja? Aké sú podmienky clenstva (okrem zaplatenia clenskeho, samozrejme :)
Nemáme obmedzenia pre vyhradenie okruhu členskej základne. Členom sa môže stat ktokoľvek, bez ohľadu na vek, kto má záujem o skialpinizmus, po zaplatení členského príspevku vo výške 200 Sk na kalendárny rok. Klub je stále vo vývoji, takže výhody plynúce z členstva sa objavujú priebežne. Je ale pravda, že očakávame okrem pasívneho členstva aj nejaké to pridanie ruky k dielu, pomoc, alebo aspon dobrý nápad.

5. Na vasej web stranke som nasiel moznost vytvorit si mail, o co by som mal zaujem. Neviem do akej miery je to limitovane v ramci clenstva, pretoze nie som clenom. Som zo ZA a v ramci volneho casu sa venujem horskemu behu takze by bolo asi dost okate vstupovat do skialpoveho klubu (kvoli mierne odlisnym zaujmom a inemu miestu trvaleho bydliska.
Clenstvo v klube funguje opacne: vyhody su na vymenu za nieco co do klubu venujes - nie material, ale tak ako ty chces mat uzitok z klubu, tak aj klub by mal mat uzitok z teba. Cize dialkove pasivne clenstvo nema vyznam ani pre teba ani pre nas. Poradim ti: na www.freeserver.sk si mozes tak isto ako my, zaregistrovat domenu a spojazdnit vlastny web, zaroven tam je aj mail a priestoru tam mas 333 MB. Za 713 sk rocne mas vsetky moznosti ktore by si potreboval, viac si najdi na http://www.freeserver.sk/index.php?article=21