otázky

FAQ (frequently asked questions) ak ste nenašli odpoveď na otázku, napíšte nám: skialpkrizna.sk@gmail.com


1. Chcel by som sa uchádzať o členstvo vo vašom klube. Ako by som sa mohol stať členom? Máme spoločné záujmy.
Potrebujeme tieto údaje: adresu, č.OP, email.adresu, tel.č., najlepšie aj krvnú skupinu. Potom sa nakontaktuj na Miňa Cíglera t.č. 0905 434 215, jemu treba uhradiť 10 € členské na kalendárny rok a dostaneš klubový preukaz. Pokiaľ chceš byť členom aj James-u resp. Slovenskej skialpinistickej asociácie - SSA, tak to riešime individuálne - zaplatíš si členský poplatok v týchto organizáciách a náš klub ti vybaví preukazy.

2. Čo mám spraviť aby som si mohol spraviť to mailové konto @skialpkrizna.sk
Napíš akú chceš mať email.adresu (dačo@skialpkrizna.sk), heslo (emailový administrátor má vyrezaný jazyk tak ho nevyzradí) mala by ti prísť sprava od neho keď bude tvoj nový email aktívny. Na webmail sa dostaneš cez web www.skialpkrizna.sk v sekcii "pre členov > webmail". Ak by sa to hodilo, mať sťahovanie mailov priamo do Outlooku (ako bývaju firemné emaily) daj vediet, pošle ti aj to.

3. Prosím, mohli by ste mi poslať prihlášku členstva v SKK
Prihláška do SkialpKlubu Krížna ako taká neexistuje - je to zbytočné, napíš email s vyplnenými údajmi popísanými v otázke 1 o členstve v klube na adresu klubu a budeme ťa kontaktovať.

4. Mam 49 rokov a skialpinizmu sa venujem rekreacne asi 6 rokov. Celkom rad by som bol v kontakte s nejakou skupinou ludi, ktora sa venuje skalpinizmu a podobnym aktivitam. Je vas klub urceny aj pre podobnu skupinu ludi ako som ja? Aké sú podmienky clenstva (okrem zaplatenia clenskeho, samozrejme :)
Nemáme obmedzenia pre vyhradenie okruhu členskej základne. Členom sa môže stat ktokoľvek, bez ohľadu na vek, kto má záujem o skialpinizmus, po zaplatení členského príspevku vo výške 10 € na kalendárny rok. Klub je stále vo vývoji, takže výhody plynúce z členstva sa objavujú priebežne. Je ale pravda, že očakávame okrem pasívneho členstva aj nejaké to pridanie ruky k dielu, pomoc, alebo aspon dobrý nápad.

5. Na vasej web stranke som nasiel moznost vytvorit si mail, o co by som mal zaujem. Neviem do akej miery je to limitovane v ramci clenstva, pretoze nie som clenom. Som zo ZA a v ramci volneho casu sa venujem horskemu behu takze by bolo asi dost okate vstupovat do skialpoveho klubu (kvoli mierne odlisnym zaujmom a inemu miestu trvaleho bydliska.
Clenstvo v klube funguje opacne: vyhody su na vymenu za nieco co do klubu venujes - nie material, ale tak ako ty chces mat uzitok z klubu, tak aj klub by mal mat uzitok z teba. Cize dialkove pasivne clenstvo nema vyznam ani pre teba ani pre nas. Poradime ti: na www.freeserver.sk si mozes tak isto ako my, zaregistrovat domenu a spojazdnit vlastny web, zaroven tam je aj mail a priestoru tam mas 2 GB. Za 19,90 € rocne mas vsetky moznosti ktore by si potreboval, viac si najdi na www.freeserver.sk