2011

 • 2011 plagát

 • 2011 Výsledky pretekov Skialpkrížna Race

  Tento rok sme sa veľmi nepredviedli, ospravedlňujeme sa pretekárom za slabú organizáciu celého preteku. Dajako sa nám to nepodarilo. A keď porovnáte ešte krásne jasné počasie, ktoré vládlo celý týždeň pred pretekmi, s počasím s ktorým sa bolo treba potýkať cez víkend... A ako na smiech, od pondelka zas jasno.. Aspoň sme vám vždy schopní pripraviť 'niečo nečakané'. Asi každý z pretekov na Krížnej je vždy iný, a ani sami nevieme predvídať čo a ako bude, nech sa snažíme akokoľvek maximálne.

  Tu je komplet výsledková listina na stiahnutie:

 • Pretek 2011 - ZMENA

  Nie vážna, ale predsa: prezentácia pretekárov aj celý cirkus sa presúva na Lúčky - ako každoročne. Pôvodne bol plán spraviť všetko dole v kulturáku, ale pre dlhotrvajúce zimy je kulturák odstavený. Takže ako každý rok stretneme sa hore v reštaurácii na Lúčkach vedľa údolnej stanice vleku.

  Štart pretekov ale zatiaľ ostáva podľa plánu dolu pri hlavnom parkovisku v Tureckej. Definitívne to ale bude rozhodnuté podľa dnešných piatkových podmienok v Tureckej.

 • Prihláška - Skialpkrížna Race 2011

  Prihláška na pretek Skialpkrížna Race 2011 je spojazdnená. Prihlasovať sa môžete hneď, až do 4.februára 2011 do 12.00 hod. Potom už len na pretekovej prezentácii priamo na mieste.
 • Preteky - Skialpkrížna Race 2011

  Po dvoch poradách a zízaniach do krištáľovej gule kvôli nerozhodnému počasiu je termín tohtoročného preteku určený na 5. februára 2011.
  Plán je, aby sa pretek uskutočnil v Tureckej v SKI Lyžiarskom Stredisku kde pripravujem trate v okolí Krížnej, ako vačšinou. V prípade že sa nepodarí šamanom zabezpečiť aspoň prijateľné podmienky, mali by ste sa pripraviť aj na náhradné riešenie: že by sa pretek uskutočnil v Nízkych Tatrách so štartom na Trangoške a traťami v okolí Ďumbiera.

  Prihlasovať sa môžete onedlho, ked aktivujeme prihlášku buď na tejto stránke alebo na www.skimountaineering.sk.
  Sledujte aktualizácie, k zmenám môže dojsť ktorýkoľvek deň.